PROJE YAZILIMLARI

mobil
SEKTÖREL YAZILIMLAR

İnteraktif Yazılım sektörel yazılım hizmetleri ile eğitim, sağlık, lojistik, stok yönetimi gibi tüm sektörlere özel yazılımlar geliştirerek dijital platformda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunabilmektedir.İnteraktif Yazılım olarak proje teslimi sonrası da teknik destek sağlamaktayız.

YAZILIM PROJELERİ

Yazılım Projesi belirli bir başlangıç, bitiş noktası olan,amacı,kapsamı,bütçesi açıkça tanımlanmış , bir defalık gerçekleştirilen planlı aktivitelerdir. Günümüzün refahını oluşturan tüm sanayi üretim araçları, tüm mamuller, etrafta gördüğümüz şeyler projelerin ürünleridir.

ELEKTRONİK YAZILIMLAR

Elektronik yazılımları tanımlamak istersek, bir üretimdeki görevlerin tamamlanması için robotik cihazların kullanılmasıdır. Ürünün üretimdeki hızını ve kalitesini, üretim süresi gibi etkenlerde verimliliği arttırmak için gerekli olan yazılımlarla iş yükünü makinelere yüklemektir.

ERP YAZILIMLAR

ERP, Kurumsal Kaynak Planlaması (Orjinal adıyla Enterprise Resource Planning-ERP) işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, Makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır.

SAP YAZILIMLAR

SAP uygulamalarını ana modül uygulamaları, alan bazlı uygulamalar diye iki ana başlık altında ele alabiliriz. Şirketler SAP yazılımını satın aldıktan sonra bu yazılımların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamasını isterler.SAP’ın dünya çapında 190 ülkede 310.000’den fazla müşterisi bulunuyor.

CRM YAZILIMLARI

CRM , şirketlerin, müşterileriyle yaptığı ilişkiyi, daha etkin, verimli ve karlı hale getiren uygulamaların bütünüdür. CRM’in amacı özetle mutlu ve sadık müşteriler oluşturmak, müşteri ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, doğru hedef kitleye doğru pazarlamayı yapmak ve karlılığı arttırmaktır.

E-DEVLET YAZILIMLARI

397 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğiyle yürürlüğe girmiş olup daha sonra 416, 421 ve 434 nolu tebliğlerle Elektronik Defter ve Elektronik Fatura uygulamalarına ilişkin güncellemeler yapılarak, e-Defter ve e-Fatura kullanma zorunluluğu getirilen mükellefler belirlenmiştir.

E-TİCARET YAZILIMLARI

Ticaret yönetiminin online şekline Türkçe "E-Ticaret" denir. Günümüzde bu ticaret yöntemi ticarette oldukça değerli pazar payını almaya başlamıştır. Bulunduğunuz ortamdan alışveriş yapma, ürünü teslim alma olanağı sağlayan e-ticaret siteleri elektronik ortamda alışverişe ilgiyi arttırmaktadır.

WEB SİTE YAZILIMLARI

Web yazılımları amaca göre en basit bir sayfa veya en gelişmiş komplike uygulamalar da olabilir. Neticede tümü web yazılımınalanına girmektedir.Dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün yeni fikirler ve projeler üreten girişimciler yeni web sitelerini web dünyasına kazandırmaktadır.

PROJE YAZILIMLARI

Özel proje yazılımın geliştirilme süresi, sizin isteklerinize, işin detaylarına ve karmaşıklığına göre farklılık gösterir. Bu sürenin sonunda test işlemleri başlar. Program test aşamasından da başarıyla geçtikten sonra artık kullanıma hazır hale gelir. Dilerseniz bu programı lisanslama yöntemiyle sizin gibi ihtiyaç sahiplerine de satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım