Eğitim Yazılımları

mobil

Eğitim Yazılımları

EĞİTİM YAZILIMLARI

 

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık. Bu anlamda eğitim sektörüne yönelik mobil uygulamalar konusunda tüm taleplerinizi karşılayabilecek deneyimli ve alanında uzman yazılım personeline sahibiz.

Eğitim sektörü asla bireylerin vaz geçemeyeceği ve hayatı boyunca belli kademelerinden yararlanmaya devam edeceği bir sektördür. Günümüzde kreş sürecinden başlayan sırası ile anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, dil kursları, kişisel gelişim ve yetenek kursları, etüt merkezleri, sürücü kursu ve meslek kurları gibi birçok kurum mobil uygulamalar ile hedef kitlelerine direkt ulaşmanın hedefindeler. Çünkü tüm kurumlar bilmektedir ki bir mobil uygulama demek hedef kitlenin direkt cebinde online kartviziti olmak demektir. Bir bildirim ile anında kendini hatırlatmak ve ona ulaşabilmek demektir. Bu anlamda gerek kayıt öncesi süreç için, gerekse kayıt sonrası süreçte mobil uygulamalar oldukça önemlidir.

Eğitim sektörüne özel geliştirebileceğimiz çalışmalara örnek vermek istersek;

 • Kreş ve Anaokulu yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • İlkokul yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Ortaokul yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Lise yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Üniversite yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Kurs ve eğitim merkezi yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Veli bilgilendirme yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Öğrenci takip yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Online eğitim yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Online kitap ve sertifika eğitim yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Görüşme, ödeme ve kayıt yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
 • Rehberlik servisi yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)

Sizde eğitim sektörüne özel tüm uygulama projelerinizi bizimle paylaşarak bizlerden en uygun fiyat teklifini alabilir ve projenizi en kısa sürede uygulama marketlerinde yerini almasını sağlayabilirsiniz.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım