HAKKIMIZDA

mobil

Hakkımızda

"2006 Yılından Bu Zamana ... ÖZGÜN, İŞLEVSEL, YARATICI, FİRMAYA ÖZEL TASARIMLAR "

İnteraktif Yazılım , yazılım projelerinizi bütün olarak ele alır.

Web site projelerini sadece “kod yazmak” ya da “arayüz eklemek” olarak görmüyoruz.Firmanızın ihtiyacını belirledikten sonra, onun için en uygun stratejiyi geliştirir, geliştirilen strateji doğrultusunda hareket ederiz. Firmanıza özel çözümler sunar, projenin başarıya ulaşması için gerek kreatif gerekse dijital yenilikler açısından gerekli planları en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirir. Yapılan web sitesi, tasarımdan - içeriğe, hızlı çalışmasından - mobil uyumluluğuna, responsive yapısının akıcılığına kadar düzgün, görsel ve sorunsuz olmasını amaçlar. Böylece web siteniz, markanızın gerçek değerini yansıtmasını, imajınızı dijital görsellikle birleştirilerek sağlamlaşmasını sağlar.

Bu sayede, güçlü bir alt yapı, sürdürülebilir ve kullanılabilir web siteleri ile kurumsal ihtiyaçlara göre hazırlanmış web tabanlı yazılımlar sayesinde işiniz kolaylaşacak ...

 

Günümüzde, söz konusu web sitesi, mobil uygulamalar veya web tabanlı yazılımlar olduğunda, güçlü bir yazılım altyapısından söz etmek yeterli olmaz. Aynı zamanda göze güzel gelen, özenle hazırlanmış, sürdürülebilir bir tasarım da büyük önem taşır.

İnteraktif Yazılım, günümüzün dijital ve yenilikçi gelişmelerini takip eden, yaptığı yazılım projelerinin işlevsel olmasını baz alan, kullanıcı dostu tasarım ve yazılım yapan uzman bir kadro ile çalışır. Bu yüzden İnteraktif Yazılım'ın yapmış olduğu tasarımları, her zaman diğerlerinden farklı ve özel olarak yapmaktadır. İnteraktif Yazılım imzalı web siteleri, android ve ios uygulamaları, özel yazılım projeleri ilk bakışda ziyaretçinin gözüne çarpmaktadır.

 

İnteraktif Yazılım, yazılım firması olarak başladığı yolculuğunda,bu gün artık dijital yeniliklerin ve gereksinimlerin tamamını kullanarak hizmetlerine devam ediyor. Marka ve kurum, müşterileriyle bağ kurmak, satışlarını artırmak ya da sürdürülebilir hizmetler sunmak için sadece internet dünyasından değil, teknolojinin tamamından besleniyor. Mobil uygulama yazılımları, Eticaret Yazılımları, özel yazılımlar, CRM yazılımları, ERP yazılımları, sosyal medya ve web sitelerine kadar tüm alanlarda hizmet veriyor.

 

İnteraktif Yazılım, sosyal medya planlama çalışmalarından web sitesi için içerik hazırlanmasına, öncü mobil uygulama ve yazılım  teknolojilerden CRM hizmetine, günümüzün en son yeniliklerinden Mobil Uygulamalara kadar birçok alanda kendi yazılımlarıyla hizmet veriyor.

İnteraktif Yazılım olarak sizinle çalışmaktan çok memnun olacağız.

  • 2006
  • 2008
  • 2010
  • 2012
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • 2018
  • 2019

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım