Personel Takip Yazılımları

mobil

Personel Takip Yazılımları

PERSONEL TAKİP YAZILIMLARI

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir. 

CRM yazılımları çatısı altında da yer alan performans yönetimi ya da takip yazılımları özellikle satış ve pazarlama departmanları ile insan kaynakları departmanları bulunan sıcak ya da soğuk satış kanallarını aktif kullanan firmalarca talep edilmektedir. Firmalar genellikle bu tarz yazılımlar ile sadece personel takiplerini gerçekleştirmemekte ayrıca bu tarz yazılımlar ile karlılık oranlarını ya da ciro oranlarını da yüksek olasılıkla arttırmaktadır.

Neden ve Niçin Personel Takip Programı İhtiyacım Olabilir?

Neden ve niçin sorusuna cevap verebilmemiz için ihtiyaçlarınızı da bilmemiz gerekmektedir. Ancak genel anlamı ile firmalar personel takip ve yönetim programlarını iki ana departmanda hatta üç departmanda kullanmaktadır. Bunlardan ilki insan kaynakları departmanıdır ki bu departman bu tarz yazılımlar ile personellerini yakın takip altında tutar. Kurum personelleri hakkında tüm bilgi ve belgeleri, performans detaylarını buradan görebilir, ölçümleyebilir ve raporlayabilir.

Personel takip programlarını tercih eden ikinci önemli departman ise satış ve pazarlama departmanlarıdır. Firmaya özel programladığımız ekranlar aracılığı ile satış ve pazarlamada görevli tüm personelin performans takibini yönetebilir ve raporlayabilir. Kendisine görev tanımlayabilir, performans bazlı maaş ya da prim sistemini program aracılığı ile hesaplattırabilir.

Ve programdan yararlanan son departman ise muhasebe departmanıdır. Muhasebe ve finans departmanları bizlerden istediği verileri tablolara dökerek kendilerine bu program aracılığı ile sunabiliriz.

İhtiyacınıza Özel Çözümler, Size Özel Yazılımlar

Firmamız asla hazır şema ya da şablonlardan oluşturulmuş, hazır kodlar kullanılan program ile hizmet vermemektedir. Firmamız tamamen firmanızın isteğine ve ihtiyacına özel yazılımlar geliştirmekte ve bu yazılımları firmanıza entegre etmektedir. Sizde eğer bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız İnteraktif Yazılım çözüm üretmeye her daim hazır olduğunu bilin. 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım