Finans / Muhasebe Yazılımları

mobil

Finans / Muhasebe Yazılımları

FİNANS ve MUHASEBE YAZILIMLARI

 

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. Özellikle yüklü muhasebe işlemi gerçekleştiren kurumların raporlamalara ulaşmak adına birçok farklı yazılımı firma içinde barındırdığını biliyoruz ve bunun firmalara ne denli ek maliyet getirdiğini de hesaplayabiliyoruz.

İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz. Kuruma özel gerçekleştirdiğimiz yazılımlar ile kurumun direkt sorununa müdahale ediyor ve karışık birçok yazılımdan kurtulmasını, zaman kaybını ve maddi kaybını ortadan kaldırıyoruz. Özellikle finans alanında geliştirdiğimiz yazılımları mobil uygulamalara dökerek kurum ve kuruluşlara yeni bir vizyon ve hedef kitlesi kazandırmış oluyor, yetkililerin dilediği yerden ve dilediği vakit finans raporlarına ulaşmasını sağlıyoruz.

Finans sektörüne özel kodlayabileceğimiz ve mobil uygulama olarak da sizlere sunabileceğimiz yazılımların başında muhasebe yazılımları (web tabanlı ve mobil uygulama olarak), e-fatura yazılımı, e-arşiv yazılımı, e-defter, e-mutakabat yazılımları gelmektedir. Ayrıca online teklif formu, müşteri takip, sipariş takip, personel performans takip gibi ERP, CRM ve SAP yazılımları da gerçekleştirebilmekteyiz.

  • Finans / Muhasebe departmanlarına özel geliştirebileceğimiz çalışmalara örnek vermek istersek;
  • Firmaya özel muhasebe yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Firmaya özel e-fatura, e-arşiv- e-defter, e-mutakabat yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • ERP, CRM, SAP yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • Hak ediş, bordro yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)
  • İnsan Kaynakları yazılımları (Web, iOS ve Android mobil uygulama olarak geliştirebiliriz.)

Sizde finans / muhasebe sektörüne özel tüm yazılım ve uygulama projelerinizi bizimle paylaşarak bizlerden en uygun fiyat teklifini alabilir ve projenizi en kısa sürede hayata geçirebilir hatta uygulama marketlerinde yerini almasını sağlayabilirsiniz.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım