Lojistik / Ulaşım Yazılımları

mobil

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

LOJİSTİK ve ULAŞIM YAZILIMLARI

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar. Ancak bunun yanı sıra taşıma işlemini sağlayacak araçların kaydı, ulaşım süreci ve personel takibi gibi önemli konularda lojistik ve ulaşım sektörünün önemli kademeleridir. Bu konuda firmalar sektörlerine özel hazır paket yazılımlar kullanmakta be yazılımları kiralamaktadır. Oysa İnteraktif Yazılım olarak kısa sürede ve tamamen size özel yazılım projelerine imza atabiliriz. Tüm iş sürecinizi ve muhasebesel sürecini bu yazılımlarda bir birine entegre edebilir, hatta sizler için hazırladığımız bu yazılımı mobil uygulamaya dökerek müşterilerinize sizin adınıza bir ayrıcalık sunabiliriz.

Size özel geliştireceğimiz yazılımlar ile firma cari kartları oluşturabilir, anlaşma ve tekliflerinizi oluşturabilir, yük onayı ve yük girişi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, araçlarınızı takip edebilir, araç giderlerinizi yönetebilir, personel performansını ve hak edişini takip altında tutabilirsiniz. Kısacası yüzlerce maddelik iş sürecinizi tek bir yazılımda toplayabilir, firmanızı sorunsuz ve size özel bilgiler ile yazılım üzerinden yönetebilirsiniz. En önemlisi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz vakit dilediğiniz rapora ulaşabilir, bilgisayarınıza indirebilir ya da çıktı olarak alabilirsiniz. 

İnteraktif Yazılım olarak tüm yazılım projelerimizi mobil uygulamalara dökebiliyoruz. Sizde firmanızı ve iş sürecinizi cebe indirmek isterseniz bizler hazırız. iOS ve Android mobil uygulamalarımız ile tüm işlemlerinizi müşterileriniz cepten gerçekleştirebilir, personeliniz cepten işlemleri tamamlayabilir.

Kimlere lojistik ve ulaşım yazılımları sunuyoruz?

Lojistik firmalarına, nakliye firmalarına, yük ve eşya taşıma işlemi yapan KOBİ ve KOBİ+ firmalara, insan taşımacılığı yapan şehir içi ve şehirlerarası yolculuk firmalarına, hava, deniz ve demiryolu firmalarına özel yazılımlar gerçekleştirebiliyoruz.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım