E-TİCARET YAZILIMLARI

mobil

E-TİCARET YAZILIMLARI

 

Ticaret yönetiminin online şekline Türkçe olarak "E-Ticaret" denir. Günümüzde bu ticaret yöntemi ticarette oldukça değerli bir pazar payını almaya başlamıştır.Günümüzde bu ticaret yöntemi ticarette oldukça değerli bir pazar payını almaya başlamıştır. Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de elektronik ticarete olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Özellikle bulunduğunuz ortamdan alışveriş yapma ve ürünü teslim alma olanağı sağlayan e-ticaret siteleri elektronik ortamda alışverişe ilgiyi arttırmaktadır.

Türkiye'de E-Ticaret'in toplam ticaret içinde ki pazar payı gittikçe artmaktadır. 2014 yılı sonu itibariyle E-Ticaret sektörünün toplam pazarda yıllık yüzde 35'lik bir artışla 18,9 milyar TL büyüklüğe ulaştığını gösteriyor.

E-Ticaret projesi yayında. Ancak bunların bir kısmı kapanacak. Bunun en büyük nedenleri arasında başarısız site alt yapısı, ekip eksikliği, sermaye yetersizliği ve ürün tedarik sıkıntısı gelmektedir.

E-TİCARET YAZILIMLARITürkçe olarak E-Ticaret "E-Ticaret" denir. Günümüzde bu ticaret yöntemi ticarette oldukça değerli bir pazar payını almaya başlamıştır. Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de elektronik ticarete olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Özellikle bulunduğunuz ortamdan alışveriş yapma ve ürünü teslim alma olanağı sağlayan e-ticaret siteleri elektronik ortamda alışverişe ilgiyi arttırmaktadır.

Türkiye'de E-Ticaret'in toplam ticaret içinde ki pazar payı gittikçe artmaktadır. 2014 yılı sonu itibariyle E-Ticaret sektörünün toplam pazarda yıllık yüzde 35'lik bir artışla 18,9 milyar TL büyüklüğe ulaştığını gösteriyor.

E-Ticaret projesi yayında. Ancak bunların bir kısmı kapanacak. Bunun en büyük nedenleri arasında başarısız site alt yapısı, ekip eksikliği, sermaye yetersizliği ve ürün tedarik sıkıntısı gelmektedir.

Elektronik ticaret, ya da diğer adı ile online ticaret genel olarak e-ticaret olarak adlandırılmaktadır. Peki ama bu Neden e-ticaret yapmalısınız? Bu sorulara cevap verirken hem alıcı hem de satıcı için avantajları anlatmakta yarar var.

 

e-ticaret yapmanın avantajları;
E-Ticaret E-Ticaret E-Ticaret
Alıcı için e-ticaretin avantajları;
E-Ticaret E-Ticaret Elektronik ticaret • Güvenli alışveriştir. 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım