Stok Yönetim Yazılımları

mobil

Stok Yönetim Yazılımları

STOK YÖNETİM YAZILIMLARI

Şüphesiz firmalar için stok takibi ve yönetimi oldukça zahmetli ama bir o kadar da önemli bir konudur. Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır. 

İnteraktif Yazılım olarak stok yönetimi ve yine stok takibi yazılımı konusunda büyük bir deneyime sahibiz. Uzman yazılım departmanımız ile firmaya özel stok yazılımı gerçekleştirebiliyoruz. Tamamen kurum istekleri ve stok kullanım detaylarına göre geliştirdiğimiz stok programları ile firmaya büyük zaman ve dahası büyük kazanç sağlıyoruz. Kazanç sağlamamızda ki en büyük etken stoklardan kaynaklı gelir kaybının önüne geçmemiz ya da stoklarda unutulan malın sürekli firma çalışanlarının önüne sürmemizdir.

Başarılı Bir Stok Yönetimi Yazılımında Neler Olmalıdır?

Stok yazılımımız 3 temel işlev üzerinde kurgulanır.

Bunlardan ilki ‘Tanımlar’ bölümüdür. Tanımlar bölümünde Stok kartları, stok grupları, ölçü birimleri, depoların bilgileri, bölümlerin oluşturulması, cari hesapların bilgileri ve genel tanımların oluşturulmasıdır.

Yazılımımızın ikinci ve bizce en önemli bölümü ise ‘Stok Fişleri’ bölümüdür. Buradan stok fişi giriş ve çıkışları, giriş çıkış irsaliyeleri, depolara arası aktarım gibi önemli veriler döndürülür.

Ve üçüncü bölüm ise firma için olmazsa olmaz ‘Raporlama’ bölümüdür. Raporlarımız firmanın isteklerine göre oluşturulsa da genellikle firmaların talepleri stok hareket ekstresi, stok durum raporu, stok sayım raporu, stok listesi, acil stok raporları gibi belli ve en çok kullanılan verilerin raporlarıdır.

Firmanıza Özel Stok Yazılım Programı İçin Şimdi Teklif Alın

İnteraktif Yazılım olarak stok programlarını asla hazır şema ya da hazır program olarak müşterilerimize sunmamakla birlikte, tamamen müşterinin isteği ve ihtiyacına yönelik yazılımlar geliştirerek hayata geçirmekteyiz.

Sizde iyi ve sorunsuz çalışan bir stok yazılımına ihtiyacınız varsa bizler sizler için proje geliştirmeye hazırız. 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım