TV UYGULAMA

tv uygulama
TV UYGULAMA

İnteraktif Yazılım olarak ülkemizde yeni yeni firmaların dikkatini çeken ancak Avrupa’da bir çok kurumun çoktan yerini aldığı TV uygulamaları konusunda siz değerli firmalara yazılım hizmeti sunuyoruz.

SMART TV ÇÖZÜMLERİMİZ

İnteraktif Yazılım olarak Smart TV’lere firmanıza özel uygulamalar geliştirerek bu uygulamaların Smart TV uygulama indirme mağazalarında yer almasını sağlıyoruz.

YAZILIM SÜRECİ

Smart TV’lere özel geliştirdiğimiz uygulama yazılım projeleri belli bir zaman diliminde gerçekleştirilen ve oldukça titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkan uygulama yazılımlarıdır. Bu süreç temelde projelendirme – tasarım – tasarım kodlama – yazılım ve canlıya geçiş olmak üzere beş farklı süreçten oluşmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

TV UYGULAMA

TV Uygulama

İnteraktif Yazılım olarak ülkemizde yeni yeni firmaların dikkatini çeken ancak Avrupa’da bir çok kurumun çoktan yerini aldığı TV uygulamaları konusunda siz değerli firmalara yazılım hizmeti sunuyoruz.

İnternet bağlantısı olan ve gerekli yazılımı destekleyen genellikle Smart TV adı altında toplanan Televizyon uygulamaları konusunda deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Firmanıza özel bu platformlarda yayınlanmak üzere uygulamalar projelendirebilir ve bu projeyi hayata geçirebiliriz.

Ülkemizde Smart TV denildiğinde en çok tercih edilen markalar genellikle Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, Arçelik, Beko, Vestel oluyor. Bizler de bu televizyon markalarını kullanan müşteri hedef kitleniz ile sizin aranızda köprü olacak bir nevi markanızı onların evine taşıyacak uygulamalar imza atıyoruz.

Smart TV uygulama mağazalarında sizleri temsil eden bir uygulamanız olsun isterseniz bizler sizlere hizmet sunmaya hazırız. Bu alanda İnteraktif Yazılım olarak birçok TV markasının partneri ve çözüm ortağı yazılım firmasıyız. Samsung Smart Tv’ler için Smart Hub’da hizmet sunuyor ve Samsung Apps’de yayınlanması için projeler geliştiriyoruz. Samsung Apps, Samsung  tüm uygulamalara ulaşabileceğiniz Smart TV panelidir. Uygulamalar arasında gezinebilir, indirebilir ve mevcut uygulamalarınızı tek bir alanda düzenleyebilirsiniz. En yeni ve popüler uygulamaları Samsung Apps’te kolayca bulup Smart TV’nize yükleyebilir ve televizyon deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Samsung Apps hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz! Yine bir diğer önemli Smart TV markası LG içinde Smarts App uygulamaları geliştiriyoruz. LG Smart App uygulaması hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz!

Sizde firmanıza özel projeniz için görüşmek için bizimle toplantı talebi oluşturabilir, teklif al bölümümüzden projenize özel fiyat teklifi alabilirsiniz. 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım