YAZILIM SÜRECİ

mobil

YAZILIM SÜRECİ

YAZILIM SÜRECİ

Smart TV’lere özel geliştirdiğimiz uygulama yazılım projeleri belli bir zaman diliminde gerçekleştirilen ve oldukça titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkan uygulama yazılımlarıdır. Bu süreç temelde projelendirme – tasarım – tasarım kodlama – yazılım ve canlıya geçiş olmak üzere beş farklı süreçten oluşmaktadır.

Yazılım sürecimizi oluşturan 5 temel detay;

·         Projelendirme; projelendirme sürecimiz proje sahibi ile ortak oluşturduğumuz detayların ortaya çıkması ve bu detayların sıralanmasından oluşmaktadır. Smart TV uygulamasının hangi verilerden oluşacağı, bu verilerin nereden ve ne şekilde çekileceği, uygulamanın kimleri hedeflediği, uygulama indirme ekranında nasıl yer alacağı, projede kimlerin yer alacağı ve zaman projelendirme sürecinde planlanmaktadır.

·         Tasarım; İnteraktif Yazılım bünyesinde bulunan tasarım departmanınca yönetilen tasarım süreci proje yönetmeninin verdiği bilgiler ile harekete geçer ve uygulamanın şablonlarını oluşturur. Ekranda nasıl görüneceğini sayfa sayfa tasarlar ve uygulamanın temel tasarım şablonunu ortaya çıkarır. Sonrasında ise bu şablonu onay için müşteriye sunar. Müşteri gerek görürse tasarımın kodlanması öncesi dilediği yerlerde dilediği revizeyi talep edebilir.

·         Tasarım Kodlama; tasarım şablonlarının onaylanmasının ardından tasarım kodlanmasına geçilir ve ekran görüntülerinin boyutlandırılması farklı ekranlarda da sorunsuz açılması sağlanır. Her bir marka ve her bir akran boyutuna özel çalışma yapılır. Ve sonrasında tasarım departmanının iş süreci burada sonlanarak yazılım departmanına proje gönderilir.

·         Yazılım; İnteraktif Yazılım olarak her biri uzman ve deneyimli ekibimiz ile tüm yazılım projeleri büyük titizlik ile yürütülmektedir. Tasarım ile işlemlerin arasında bağlantıyı kurma, tasarımın hayat bulma süreci yazılım departmanının işidir. Projenizin geri kalan tüm süreci burada sonlandırılır.

·         Canlıya Geçiş; proje bitiminde uygulamanız ilgili uygulama mağazasına eklenerek projenizin canlı ekranda denemeli yapılır ve son revizeler ile süreç sonlandırılır. Bu bölümde kalite kontrol işlemi de yerine getirilir. 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım