İOS UYGULAMA

mobil

İOS UYGULAMA

iOS Mobil Uygulama

Tüm dünyada kullanıcı sayısını hızla arttıran iOS tabanlı mobil cihazlar aynı hızla ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Hemen hemen akıllı telefon ve tablet kullananların 0-40’ı iOS işletim sistemine sahip marka olan Apple’ı tercih etmektedir. Durum böyleyken kullanıcıların cebine ve ekranına girmek isteyen, mobil uygulama geliştirerek kullanıcılara her daim kendini hatırlatmak isteyen firmalar iOS mobil application geliştirmek istemektedir.

İnteraktif Yazılım olarak mobil uygulama yazılım departmanımız içinde iOS ’a özel yazılım geliştiren ve kodlama yapan özel bir ekibimiz yer almaktadır. Bu ekibimiz tüm iOS tabanlı cihazlarda sorunsuz çalışan, son güncellemeler ile tam uyumlu ve kullanımı kolay, tasarımı ile dikkat çekecek iOS mobil uygulama yazılımları gerçekleştirmektedir. Geçmişten günümüze firmamız onlarca iOS cihazlarda kullanılabilen mobil uygulama projelerine imza atmaktadır.

İos mobil uygulama programlama her yazılım personelinin üstünden kalkabileceği çalışmalar değildir. App Store’de bir uygulamanızın yer alması için uygulamanız sadece tasarımsal olarak değil, yazılım kodlamaları bakımından da eşsiz olmak zorundadır. Bu anlamda işinizi riske etmeden ve zaman kaybetmeden mobil uygulama projelerinize deneyimli ve uzman ekibimiz ile birlikte yürütmek için adayız. Zamanında, eksiksiz ve tam hizmet için 11 yıldır yazılım sektöründe aralıksız hizmet sunmaktayız.

Size Özel Tasarım;

Tüm projelerde eşsiz tamamen müşterinin isteklerine özel tasarımlar geliştiriyor ve bu tasarımları uygulamalar için kodluyoruz. Hiçbir mobil uygulama tasarımında hazır şablon ve tasarımları kullanmıyoruz.

Native Yazılım;

Projelerinizde kodlamaları native olarak geliştiriyor, yazılım sürecinin hiçbir anında hazır kodlar ya da hız ve performansı yoracak çalışmalar yürütmüyoruz. Dünyanın en büyük mobil uygulama projelerinin kullandığı ortak yazılım dilini kullanıyor ve sorunsuz uygulamalar geliştiriyoruz. Sizin için en iyi performansı veren iOS uygulamaları ile sorunsuz, efektif iOS, iPhone - iPad uygulamaları yazıyoruz.

Mobil Uygulamanızı Yönetin;

Sizle için özel tasarlayacağımız ve kodlayacağımız yönetim paneli ile mobil uygulamanızı tamamen siz dilediğiniz yerden ve dilediğiniz vakit kolayca yönetebileceksiniz.

iOS Uygulama Olarak Neler Hazırlayabiliriz?

·         Web siste ile uyumlu iOS uygulamalar geliştirebiliriz,

·         iOS tabanlı App Store’de yayınlanmak üzere projeler geliştirebiliriz,

·         iOS tabanlı sosyal medya projeleri gerçekleştirebiliriz,

·         iPhone – iPad’lerde kullanmak üzere firmanıza özel projeler gerçekleştirebiliriz,

·         Muhasebe, stok yönetimi gibi finans konulu proje ve yazılımlar gerçekleştirebiliriz,

·         Sektörel yazılımlar gerçekleştirebiliriz,

·         Müşteri yönetimi, personel yönetimi gibi CRM yazılımlarını başarılı bir şekilde iOS  mobil uygulama olarak gerçekleştirebiliriz,

·         Ücretli ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunacağınız mobil uygulamalarınızı projelendirebilir ve geliştirebiliriz,

·         Şuan kullanımda olan birçok başarılı projeye benzer projelere imza atabiliriz,

Kısacası App Store’de görmek istediğiniz her ne varsa bizler gerçekleştirmeye deneyimli ve uzman ekibimiz ile hazırız. 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım