ANDROID UYGULAMA

mobil

ANDROID UYGULAMA

 

İnteraktif Yazılım olarak mobil uygulama geliştirme alanında en yoğun iş aldığımız platformların başında android tabanlı programlar gelmektedir. Uzman ve deneyimli yazılım ekibimiz ve mühendislerimiz ile android uygulama geliştirme alanında başarılı bir deneyime sahibiz. Android programlama firmamızın üstün başarı gösterdiği hizmet dallarının başında gelmektedir.

Firmamız geçmişten günümüze Türkiye'nin önde gelen bir çok firmasına proje bazlı android mobil uygulama tasarımı, kodlaması ve yazılımı konusunda hizmet vermektedir.

Günümüzün en iyi mobil uygulama geliştirme firması denildiğinde çıkardığımız başarılı projelerin referansı ile ilk akla gelen kurum "İnteraktif Yazılım" dır. Sektörünüz ne olursa olsun ve projeniz hangi alanda yer alırsa alsın, zorluk derecesine bakmaksızın mobil uygulama projenizi hayata, canlıya geçirmeye her daim en büyük adayız. Sizde bir mobil application geliştirmeyi düşünüyorsanız bizlere ulaşarak en uygun mobil uygulama fiyatlarını alabilir ve projenizi en kısa sürede başarı ile google play'de yer almasını sağlayabilirsiniz.

 

Android Nedir?

Android dünyanın en popüler mobil işletim sistemidir. Android yazılımları telefonlarda, saatlerde, otomobillerde, TV'lerde kısacası her yerde görebilir, dijital yaşamınızı Android ile özelleştirebilirsiniz.

Günümüzde android işletim sisteminin uygulama indirme kanalı Google Play'de 2 milyondan fazla uygulama sizleri bekliyor. Dünya’nın en değerli ve büyük projeleri, mobil uygulamalarını genellikle kullanıcıları ile ilk olarak android tabanlı cihazlarda gerçekleştirmektedir. Hemen hemen dünya üzerinde akıllı telefon kullanıcılarının e'i android tabanlı cihazları kullanmaktadır. Bu anlamda başta Samsung, LG, Huawei, General Mobile, HTC, ASUS, Sony, Motorola, Lenova, Casper, Nokia gibi dünyaca ünlü akıllı cihaz üreticilerinin telefon, tablet, saat gibi ürünleri android mobil uygulamaları desteklemektedir. Unutmayın ki Android 2017 yılının başında kullanıcı olarak 2 milyar barajını aşan ilk mobil uygulama platformu oldu.

Sektörünüze Özel Android Proje Geliştirme

Hizmet verdiğiniz sektör ne olursa olsun her türlü proje fikrinizi uygulama diline dökmeye adayız. Mobil application olmaya aday her bir projenizi titizlikle inceliyor, projeyi bizzat sizden dinleyerek

en iyi mobil uygulama projesi ortaya çıkana dek gerek tasarım, gerekse kodlama da sizler adına AR-GE çalışmalarımızı yürütüyoruz. Tüm platformlarda ve sürümlerde sorunsuz çalışan uygulama ortaya çıkana dek projenizi teslim etmiyoruz.

Firmamızın en çok uygulama geliştirdiği sektörlerin başında sağlık, eğitim, turizm, ulaşım ve lojistik, hizmet ve sanayi gelmektedir. Her sektöre özel proje ve ihtiyacı giderecek uygulama geliştirmek konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz. 

 

SSS

Android Uygulama Geliştirme Süreci Ne Kadar Sürüyor?

                Bir Android mobil uygulamanın geliştirme süreci projenin detayına göre değişiklik göstermektedir. İş detayı sözleşme aşamasında hizmet alandan teslim alınır ve buna göre bir iş takvimi belirlenir. İş takvimi içinde projenin detaylarının hazırlanması, tasarım süreci, kodlama aşaması, kodlamanın uygulama diline entegrasyonu, deneme süreci, canlıya geçiş süreci ve Google Play'a yüklenmesi yer almaktadır.

Uygulamamın Google Play'de Yayınlanması Ne Kadar Süre Alır?

                Projelerimizin deneme ve kontrol sürecinin tamamlanmasının ardından Google Play hesabına yüklenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Google Play belli kriterle ile her bir uygulamayı yayınlamadan önce incelemeye tabi tutmaktadır. Eğer gerek yazılımsal, gerek işlevsel ve gerekse içeriksel olarak bir hata bulmadığı sürece en kısa sürede uygulamamızı kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. İnteraktif Yazılım olarak uzun süredir Android ve Google Play çözüm ortağı olduğumuz için gerçekleştirdiğimiz projeler 0 yayınlanma garantisi ile Googel Play'e iletilir.

Mobil Uygulama Tasarım Süreci Nasıl İlerliyor?

                Mobil uygulama tasarım sürecimiz proje detayınızın alınmasından hemen sonra tasarım ekibimizce hayata geçirilmektedir. Tasarım sürecimiz sizden onay alınana dek tamamlanmamaktadır. Tüm sayfa tasarımları belli aralıklarla sizlerin onayına sunulmaktadır ve her daim revizeye açıktır. Son sayfasına kadar onay alınana dek tasarım yazılım departmanımıza iletilmez ve mobil uygulama projeniz yazılım diline dökülmeye başlanmaz.

Mobil Uygulama Kodlarını İş Bitiminde Teslim Ediyor Musunuz?

                Projenin tüm kodlarını iş bitiminde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Tüm yazılımımız geliştirmeye açık ve en son kodlama dili ile oluşturulmuştur. İş bitiminde kodlarınızı sizlere teslim ederek projenin sizlere özel olduğunu hissettirmek en önemli iş prensibimizdir.

Uygulama Projemin Gizliliğini Nasıl Sağlayacaksınız?

                Her bir müşterimiz ile sözleşme aşamasında gizlilik sözleşmesi de imzalamaktayız ve projenin detaylarını bu sözleşme maddeleri gereğince gizli tutmaktayız. Asla proje detaylarınız ile aynı sektörden bir başka kuruma hizmet sunmamaktayız.

Projeler Sizin Hesabınızda Mı Yoksa Bizlerin Hesabında Mı Yayınlanıyor?

                Kurumumuzun tüm işletim sistemlerinde hesabı bulunmaktadır. Sizler ister bizlerin hesabında, isterseniz kendi hesabınızda projenizi yayınlayabilirsiniz. Google Play'de hesap açılış ücreti ve yıllık yayınlanma ücreti bulunmaktadır ve bu ücretler tarafınızca ilgili mecralara ödenmesi gerekmektedir.

Mobil Uygulama Fiyatlarınız Nedir?

                Mobil uygulama projelerine verdiğimiz fiyat teklifleri tamamen iş detayına, iş - personel saat sürecine bağlı olarak değişmektedir. Ancak rakamsal olarak sektörün en uygun fiyatlarına en iyi işçiliği ve hizmeti alacağınızı taahhüt ederiz. Sorunsuz, güvenli ve işlevsel olarak yüksek potensiyelli bir mobil uygulama fiyat teklifi almak için bizlere iletişim bilgilerimizden ya da sitemizde yer alan 'Teklif Al' butonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bir Projede Kaç Personeliniz Görev Alıyor?

                Bu tamamen projenin detayına göre değişiklik gösterse de en basit bir projede dahi minimum bir tasarımcı, bir yazılım uzmanı, bir yazılım mühendisi, bir proje yönetici ve bir veri tabanı personeli olmak üzere beş kişilik bir ekip görev almaktadır. Bugün devam eden projelerimizde 11 kişilik ekibe sahip projelerde firmamızda mevcuttur.

Mobil Uygulama Referanslarınız Mevcut Mu?

                Elbette. Tüm mobil uygulama referanslarımızı sitemizde yer alan 'Referanslar' sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca referans mektuplarımız için bizden bilgi alabilirsiniz.

Projem Android Tabanlı Tüm Cihazlarda Sorunsuz Çalışacak Mı?

                Sorun kelimesi ortadan kalkana dek projenizi teslim etmediğimizi belirtmek isteriz. Tüm uygulama projelerinizi canlıya geçmeden önce ki süreçte tüm detayları ile inceliyor ve deneme kullanımlarını gerçekleştiriyoruz. Projenizin sorunsuz çalışacağı en önemli taahhüdümüzdür.

Mobil Application'ım Google Play'de Kesin Olarak Yayınlanır Mı?

                Google Play'ın bir projeyi kulanıcıya sunmadan önceki inceleme kriterlerini çok iyi bilen bir ekibiz. Bu anlamda gerek tasarımsal, gerek yazılımsal gerekse içeriksel olarak sorunsuz projeleri yayınlamak üzere uygulama pazarlarına sunuyoruz ve projenize 0 yayınlanma garantisi veriyoruz.

İnteraktif Yazılım İle Hangi Şartlarla Yol Alabiliriz?

                Bu aslında oldukça önemli bir konu. Öyle ki firmamız her mobil uygulama projesini kabul etmiyor. Kullanıcıya yarar sağlayacak, Google Play ve mobil uygulama dünyasına değer katacak, kurumumuza referans olacak, yayınlanmaya değer gördüğümüz projelerle çalışmayı tercih ediyoruz ve bu süreçte geliri asla kriter olarak görmüyoruz. Sizde projenize güveniyorsanız, kullanıcıya ya da kurumunuza değer katacağına inanıyorsanız bizler sizleri dinlemeye hazırız.

İş Teslimi Sonrası Teknik Destek Sağlıyor Musunuz?

                Elbette. İş tamamlanma sürecinden sonra ilk 6 ay ücretsiz olmak üzere sınırsız teknik destek ve iş geliştirme desteği hizmeti veriyoruz. Teknik destek ve iş geliştirme detayları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamamızı Yayınladıktan Sonra Sizler Mi Yoksa Bizler Mi Yönetiyoruz?

                Her mobil uygulama projemiz için proje sahibinin projeyi yönetebileceği bir interaktif web yönetim paneli hazırlıyoruz ve iş bitiminde proje sahibine teslim ediyoruz. Teknik personelimizce verilen eğitim sonrası sizler projenizi dilediğiniz gibi yönetebileceksiniz.

Sunucu Desteğiniz Mevcut Mu?

                Firmamız bünyesinde sunucu barındırma hizmeti vardır. Projenizin web tabanlı kısmını bünyemiz sunucularında yıllık kira bedeli ile barındırabilirsiniz.

Mobil Uygulamamızın Web Paneli Olacak Mı?

                Kesinlikle evet. Mobil uygulama projenizi yönetebilmeniz için sizlere özel web yönetim paneli hazırlanacaktır ve sorunsuz kullanmanız için iş tesliminde teknik personelimizce sizlere yönetim paneli kullanımı eğitimi sunulacaktır.

 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım