İNTERAKTİF BLOG

mobil

BLOG

blog
Web site tasarımında günümüz teknolojisi nasıldır ?

Açıkcası bu tabiki bir abartma ama şuda bir doğru ki internet her geçen gün inanılmaz bir hızla da gelişmektedir. İnternetin geniş bir kütüphane gibi olmasının en büyük ve en önemli faktörü web tasarımcılar ve web geliştiricilerdir.

Sürekli değişen takip etme ve çalışmalarına uygulama konusunda çok gelişim ve günceleme içerisindedir. Web Geliştirme ve Web Tasarım teknikleri artık yılda bir kendini güncellemekte ve bir önceki teknolojiyi de tarihe gömmektedir.

Bu gelişim artık web sayfalarında efeklerin ve renk paletleri kullanımını tamamen özgür ve çeşitli kılmaktadır.Resim güzelliği dışında seçeneklerin de artması ve arama motorlarının kaliteli kriterlerini sürekli değişmesi sonucu kodlama işlemide ayrıca değer kazanmış durumundadır.

Web site tasarım trendleri günümüz koşulları ve teknolojisinde web sitesinin kullanıcı dostu olmasını hedeflemektedir.Hoş görünen bir site hazırlamak artık sadece pastanın da yarısı halindedir. Sayfanın göze nasıl gözüktüğünden de ziyade neler yapabileceği ve kullanımı artık daha ön plana da çıkmaya başlamıştır.Son zamanlarda da birden fazla web sayfası tasarlanırken eskiye göre çok daha kolay ulasabileceğini de dikkate almaktadır.Bu sebeple de web site tasarımına uygun menü ve link yerleşimi günümüz web sayfası standartlarıdır.Genel olarak da internet kullanıcılarının dikkat ve odak süresi 3-5 saniye arasında da değişir.Bu zaman içinde aradıklarını da bulamadıkları zaman başka kaynaklara yönlenebilirler.Tam da bu sebeple Menü ve Bağlantı yerleşiminin de dikkate yapılması çok da önemli ve değerlidir.

 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım