İNTERAKTİF BLOG

mobil

BLOG

blog
Özel tasarım eticaret yazılım avantajları

İnternet kullanıcıların büyük çoğunluğu online alışveriş yöntemini oldukça fazla tercih etmeye başlamıştır. Markaların hemen hemen hepsi bu sebepten dolayı 7/24 müşterilerine hizmet verebilmek adına elektronik ticaret ( e-ticaret ) yöntemini kullanmaktalar. Elektronik ticaret yani e-ticaret sitelerinin yapı, tasarım ve içerikleri oldukça önemli olmaktadır. Kullanıcının ihtiyacı olan ürünleri kısa zamanda bulabilmesi adına, sade ve iyi dizayn edilmiş e-ticaret sitesine giriş yapmaktadır.

E-ticaret web site yazılımlarında genelde farklı kategori başlıkları adı altında bir çok ürün yer almaktadır. Bu sebeple E-ticaret web site yazılımları çok geniş, kapsamlı ve detaylı sitelerdir. Sitelere belli periyotlarda yeni ürün ve bilgi girişinin yapılması ve sitenin güncel olabilmesi adına özel tasarım eticaret yazılımlarının kullanılması gerekmektedir. Gelişmiş yönetim paneli yazılımına sahip olan bu yazılımlar ile yetkili kişiler panele giriş yaparak site içerisinde istediği değişikliği yapabilmektedir. Gelişmiş yönetim paneli yazılımına giriş yapan kişiler, yönetim panelinde hangi işlemleri yapmaya yetkileri var ise bu işlemleri yapabileceklerdir. Örneğin; ürün kategorilerine yeni ürün ve ürün resimleri ekleyebilir, ürünleri aktif/pasif yapabilir, ürün kategorilerini düzenleyebilir, yeni kategoriler ekleyip çıkartabilir v.s

Bütün bunların dışında sitenin ana sayfasında indirilmli olan ürünler veya kampanya içerikleri görüntülenebilir. Özel tasarım eticaret yazılımı ile site içerisinde yer alacak özelliklerin hepsi değiştirilip düzenlenebilmektedir. Tüm bunların dışında online alışveriş sitelerinde en önemli aşama olan ödeme aşaması özel tasarım eticaret yazılımı ile düzenlenebilmektdir.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım