İNTERAKTİF BLOG

mobil

BLOG

blog
Google seo uyumlu özel web site tasarımları yapıyoruz

Kurumsal web sitesi yönetmek artık her kesim ve her yaş grubundaki kişiler tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak gerekli olan kurumsal web sitesini oluşturabilmek değil, web site 'sinin yükselişini sağlamaktır. Bunu başarmanın en etkili yöntemlerinden biri web siteniz daha web tasarım aşamasındayken google seo 'ya önem verilerek yapılmasıdır. Web tasarım 'ın yanı sıra web sitesinizin SEO optimizasyonu olması için site içeriğinizin zengin olması önemsenen en önemli durumlardan biridir. Çünkü arama motorlarında daha yukarılarda listelenebilmek için mutlaka google SEO optimizasyonu üst düzey olması gerekli. Benzersiz web tasarım bu amacın en temel koşuludur.

Sadece paylaştığınız makalelerin ya da web sitenize eklediğiniz ürün içeriklerinin özgün olması değil, temanızında benzersiz olması, başka sitelere göre sizi bir adım ön plana çıkaracaktır. Web tasarım işlemini sadece görsel obje olarak görmek hit gereksinimleri durumunda negatir etkilere sebep olabileceği için ya firmanıza özel bir tasarımla web sitesi yaptırmalısınız ya da iyi bir yazılımcı ve google google SEO desteği almalısınız. Çünkü google'da üst sıralara çıkmak için farklı olmak gerekli.

 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım