İNTERAKTİF BLOG

mobil

BLOG

blog
Firmalar için CRM ve ERP yazılımlarının gerekliliği ve önemi nedir ?

Firma müşerilerinin artması ile birlikte firmaların müşterilerini daha kolay tanıyabilmesi için farklı yollara başvuruyor. Bunlardan bir tanesi de CRM yazılımlarıdır. Özel CRM yazılımları sayesinde firma hedef kitlenizi belirleyebilir, sizi tercih eden müşterilerinizi daha iyi tanıyabilir, onlara özel ürünler geliştirebilir ve bunları satışa sunabilirsiniz. Bu sayede daha başarılı ürün ve hizmetlerinizi sunarak kısa sürede büyük şirketler arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Bu nedenle ERP yazılımları günümüzün en önemli gereklilikleri arasında yerini almaktadır. Diğer bir deyişle özel CRM yazılımları müşterileri daha iyi tanımak ve onlara uygun fiyatlar ile hizmetleri ulaştırmak olarak tanımlanabilir. Bu nedenle de birçok firma artık CRM yazılımlarını kullanmaktadır. Sizde müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız bu durumda firma CRM yazılımlarını tercih edebilirsiniz.

 

Firma CRM yazılımları aynı zamanda firma bünyesinde bulunan mevcut müşteriler ile ilişkileri güçlendirmek ve müşterileri daha iyi anlamak içinde kullanılır. Özellikle firma bünyesinde bulunan müşterilerin sunulan hizmetlerden memnun kalabilmesi ve müşterileri daha iyi tanımak için kullanılan bu yazılımlar sayesinde müşteriye özel kampanyalar hazırlanabilmekte ve bu kampanyalarda doğrudan müşteriye özel bir şekilde gönderilebilmektedir. Bu sayede müşterilerde ihtiyaç duydukları zaman sizin ürün ve hizmetlerinizden yararlanarak ihtiyaçlarını gidermektedirler.

 

Küreselleşen dünyada hem bulunduğunuz bölgedeki firmalar ile rekabet edebilmek hem de dünyaya açılabilmek için hiç kuşkusuz crm yazılımları oldukça önemlidir. Bunun içinde en iyi CRM yazılımlarına sahip olarak müşterilerinize kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmanız gerekmektedir. Bunu sağlamak içinde en iyi firmalar ile çalışmanız gerekiyor. Faprika Yazılım olarak bizlerde hazırladığımız CRM yazılımları ile sizlere en iyisini sunmayı başarıyoruz. Firmanızı geliştirmek ve müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmak istiyorsanız sizde CRM yazılımlarını kullanmalısınız.

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım