İNTERAKTİF BLOG

mobil

BLOG

blog
Dükkanınız var, E-ticaret siteniz yok mu ?

İnternet üzerinden satış ( e-ticaret sitesi) yapmak, sipariş almak ve taleplere gereken cevabı vererek ihtiyaçları karşılamak, özellikle 2005 ve sonrasında yavaş yavaş gelişen e-ticaret işlerinin odak noktası haline gelmiş durumda. İster bir teknolojik ürün satışı olsun, ister her yerde bulunmayan, orijinal bir ürünün pazarlamasını yapıyor olun, isterseniz de marketiniz aracılığıyla gıda ve diğer temel ihtiyaçları karşılama yoluna gidin, karşınıza mutlaka bu yolun sonunda bir e-ticaret gerçeği çıkacaktır.

İnternet tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de e-ticaretin önlenemeyen yükselişine sebep olduğu gerçeklerine gözümüzü kapatamayız, bunlardan faydalanmak, e-ticaret 'te konum almak ve en sonunda da kazançlarımızı yaşanan gelişmelere göre revize etmek gerekmekte. Bu yüzden kurulu bir dükkanınız varsa, e-ticaret sitesi portallarına dair bilgi almanızı ve bu sektöre ilişkin profesyonel danışmanlık hizmeti talep etmenizi ısrarla önermekteyiz.

E-ticarete yönelen dükkan sahiplerinin, diğerlerine kıyasla uzun vadede daha çok kazanacağını düşünüyoruz. Ara sıra ufak tefek istisnaları çıksa dahi, bu tarz amatör girişimler çoğu zaman zarar etmeye ve batmaya mahkum kalmaktadır. Sıradan bir e-ticaret konseptiyle ya da tasarımıyla eticarette kazanmak mümkün müdür?

E-ticaret işine girişmeden önce profesyonel bir web tasarımı ve web kodlama hizmeti almanız, bu konuda size danışmanlık yapan şirketle ve personelleriyle sürekli görüşmeniz ve sitenizde olması gerekenlere dair isteklerinizi ifade etmeniz gerekmektedir. Web asarım ve web kodlama meselelerinin de dışında, sitenize hit kazandırabilecek sosyal medya danışmanlığı ve arama motoru optimizasyonu gibi destek hizmetleri de almanız, sizlere hızlı bir yükseliş sağlayacak ve tüm bu proje içerisinde yapacağınız yatırımın geri dönüşlerini daha stabil bir şekilde alabilmenize yardımcı olacaktır.

 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım