İNTERAKTİF BLOG

mobil

BLOG

blog
Blog sayfalarında yapılan paylaşımlar hangi standartlarda olmalı ?

 

Blog sayfası oluşturmak arama motorlarındaki en büyük etki olarak gözüküyor. Çünkü her yeni blog makale yayınladığınızda yeni bir web sayfası oluşturur. Arama motorlarında dizine eklenir. Blog sayfalarında yapılan hatalar ise tam aksi yönde sizin arama motorlarında gerilemenize sebep olabilir bu yüzden bu hataları sizler için listeledik.

-Blog sayfanızı sub domain olarak yayınlamayın.

-Blog sayfanızı sitenizin altında bir sayfa olarak yayınlarsanız bu seo açısından yararlı olacaktır.

-Blog yazılarınızda kullanıcılara öğretici ve geliştirici yazılar ekleyin. Blog yazılarınızı paylaşırken urunleriniz hakkında yazılar dışında kullanıcıya egitici ve sektorünüz alanında yaptıgınız yenilikleri ve gelişimlerden bahsedin. Blog sayfanızın kullanımında daha verimli ve kullanıcıları sitede tutma adına başarılı olacaktır.

-Blog yazılarınızı seyrek ve tutatarsız bir şekilde eklemeyin. Google sitenizi her ziyaret ettiğinde tekrar aynı içeriği görüyorsa sitede bir hareketlilik algılamıyorsa sitenize uğramayacaktır. Sitenizi güncel tutuyorsanız, Google sitenizden hiç çıkmaz, çünkü Google her ziyaretinde siteyi farklı görüyor. Buna bağlı olarak sizin sitenizi dizininde üst sıralara taşıyor. Kısacası 2 gunde en az 1 tane içerik ekleyin. Veya günlük 2-3 yazı ekleyin.

-İçeriklerinize çeşitlilik katın. Aynı tür içerik sunan monoton sıkıcı yazılarınızdan vazgeçin. Blogunuzda insanları tutmak istiyorsanız tek tip yazı monotonlugundan vazgeçin, onlarında yorum yapabilmesi beyin fırtınası yapmasına izin verin blog okuyucularınızla iletişim halinde olun. Blogunuzda çeşitlilik katması açısından sizlere bir kaç öneri.

-Yazınızla ilgili grafikler yayınlayın
-Blog yazınızla ilgili ses klipleri, röportajlar yayınlayın. Bu tür içerikler sizi sadece tek tip yazı içeriğinden kurtaracaktır blog okularınıza daha faydalı ve etkileyici yazılar sunamanızı sağlayacaktır.

-Kullanıcılarla blog sayfanızda iletişim halinde olun. Bir kokteyl veya partiye gittiğinizde konuşma yapan kişi saatlerce konuşup dinleyicilerin de fikirlerine konuşmalarına izin vermediğinde ne kadar sıkıcı ve bunaltıcı bir ortam olur değil mi? Blog sayfamızı da bu şekilde düşünebiliriz. Sadece yazılarımızı paylaşıp tek yönlü konuşma yapmak kullanıcılara bunaltıcı gelebilir. Bu yüzden blog kullanıcılarımızla sürekli diyalog kurma açısından onların da yorumlarına ve paylaşımlarına izin vermemiz gerekir.

-Seo için blog çalışmaları. Blog sayfanızda yazı yazmak seo için vazgeçilmez bir maddedir. Bu yazıları seo açısından kendi lehinize çevirmek için Google'da çıkarmak isteğiniz keywordleri yazınızda sık kullanarak o kelimelere link verebilirsiniz.

 

SEKTÖREL UYGULAMALAR

Sağlık Yazılımları

Sağlık sektörüne özel ya da sağlık sektörünü hedefleyen mobil uygulamalar günümüzde mobil cihaz kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmektedir. Sağlık bireylerin asla ikinci plana atamadıkları bir sektör ve büyük bir ihtiyaçtır.

Eğitim Yazılımları

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık.

Finans / Muhasebe Yazılımları

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. İnteraktif Yazılım olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar.

interaktif
Stok Yönetim Yazılımları

Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır.

Personel Takip Yazılımları

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Satış ve Pazarlama Yazılımları

Bir CRM modülü olan ‘Satış ve Pazarlama Yazılımları’ şirketinizin satış ve pazarlama departmanlarının ya da personelinizin tüm satış ve pazarlama fonksiyonlarını kapsayan yazılımlardır.

Sanayi ve Teknoloji Yazılımları

Sanayi sektörüne özel makine bazlı ya da ihtiyaç bazlı teknolojiyi kullanabileceğiniz elektronik yazılımlar geliştirebilmekteyiz.

HEMEN TEKLİF AL

YAZILIM TEKNOLOJİLERİMİZ

İnteraktif yazılım olarak 2006 yılından günümüze başta web yazılım projeleri olmak üzere, mobil uygulamalar (iOS ve Android), TV uygulamaları, CRM – ERP –SAP yazılımları, sektörel bazlı yazılımlar, E-Ticaret yazılımları ve özel proje yazılımları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın birçok kategoride yüzlerce başarılı projesi bulunmaktadır. Sizlerde bu projelerden biri olmak için bize teklif için başvurabilir ve kısa sürede yazılım projenizi hayata geçirebilirsiniz.


Mobil application yazılım ve geliştirme firması denildiği vakit ülkemizde akla gelen ilk kurumlardan biri olan İnteraktif Yazılım olarak, tüm mobil projelerinizi başarılı olarak hayata geçirmeye profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile adayız. Kim bilir belki de dünyayı kasıp kavuracak, yatırımlara göz kırpacak sırada ki yeni mobil uygulama projesi sizinkidir.

İnteraktif Yazılım